سلام ، به وب سایت شرکت جهد لوله خراسان خوش آمدید.

درباره ما

شرکت تولیدی جهد لوله خراسان

شرکت جهد لوله خراسان در راستای تحقق سیاست­های کلان بهبود و بهره وری در صنعت آب و فاضلاب کشور، از سال 1377 در شهرک صنعتی بجنورد واقع در استان خراسان درخصوص تولید و عرضه انواع لوله های پلی اتیلن جهت مصارف آبیاری و آبرسانی ، فاضلاب و انتقالات صنعتی پای در عرصه تولید نهاده است. در این واحد با استفاده از ماشین آلات اروپایی و کره ای اقدام به تولید لوله های تکجداره پلی اتیلن و لوله های دو جداره اسپیرال گردید.

شرکت جهد لوله خراسان در سال 1385 به منظور طرح توسعه و در راستای افزایش بهره وری و تولید لوله های دو جداره فاضلابی پلی اتیلن، اقدام به انتقال واحد تولیدی خود به شهرک صنعتی چناران واقع در استان خراسان رضوی نمود. دراین واحد علاوه بر تولیدات قبلی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه تمام اتوماتیک کروما کانادا اقدام به تولید لوله های دو جداره فاضلابی (Corrugate) گردید.

 

 

قابل ذکر است که این شرکت با توجه مستمر به چگونگی تکنولوژی تولید و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، با استفاده از تجهیزات مناسب و کارشناسان با تجربه، قادر به تولید انواع لوله های پلی اتیلن تکجداره تا سایز 500 میلی متر در رده های فشاری 4 تا 32  اتمسفر PE80 وPE100  و لوله های پلی اتیلن دوجداره اسپیرال از سایز 200 الی 1200 میلی متر می باشد و همچنین قادر است لوله های دوجداره فاضلابی را در دو کلاس SN4 و SN8  از سایز110 تا 800 میلی متر عرضه نماید.

 

همچنین این شرکت به منظور بهبود مداوم اثربخشی و دستیابی به اهداف کلان با برقراری سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)  توانسته است، گام مثبتی در راستای تضمین کیفیت، مدیریت انرژی و افزایش بهره وری و مدیریت ایمنی و بهداشت برداشته و کلیه تولیدات خود را بر اساس استانداردهای ملی ایران در بازار عرضه نماید.