سلام ، به وب سایت شرکت جهد لوله خراسان خوش آمدید.

لوله پلی اتیلن دو لایه
لوله پلی اتیلن دو لایه
شرکت جهد لوله خراسان تنها تولیدکننده لوله پلی اتیلن دولایه بهداشتی در شرق کشور است که توانایی تولید لوله های پلی اتیلن دولایه از سایز 20 الی 500 میلیمتر را دارا می باشد. این شرکت با استفاده از بهترین تجهیزات کنترلی و ماشین آلات پیشرفته خود امکان تولید دولایه همزمان با هر نسبت و ضخامت لایه ای و در رنگ های مختلف برای کاربردهای خاص را دارد.
لوله پلی اتیلن تک لایه
لوله پلی اتیلن تک لایه
لوله های پلی اتیلن به دلیل خصوصیات پلیمری برای انتقال مایعاتی که دارای ذرات ساینده می باشند وهمچنین به دلیل مدول الاستیسیته پایین، ضریب پذیری بالا، ضریب اصطکاک پایین وبسیاری خصوصیات دیگربهترین وارزانترین راه برای انتقال مایعات می باشند. از همین رو رشد روزافزون مصرف پلیمرها بخصوص پلی اتیلن در پروژه های عمرانی، منجر به تولید لوله های تک لایه در قطرها وفشارهای کاری مختلف شده است.
لوله های دوجداره فاضلابی ( Corrugate)
لوله های دوجداره فاضلابی ( Corrugate)
لوله های پلی اتیلن دوجداره با یک جداره داخلی صاف و یک جداره خارجی شیاردار که دارای طراحی خاص بوده و بین این دوجدار نیز هوای فشرده قراردارد ، تولید می گردند. براساس طرح جداره خارجی این لوله دارای استحکام و تحمل فشار خارجی ناشی از وزن خاک، بارهای ترافیکی و ... بوده و به دلیل انعطاف پذیری و شکل پروفیل جداره خارجی تا 7.5 درصد اجازه تغییر شکل را دارا می باشند.
لوله پلیمری جدار چاه
لوله پلیمری جدار چاه
شرکت جهد لوله خراسان با استفاده از تجربه و با تکیه بر مهندسان واحد تحقیق و توسعه خود با بررسی شرایط انواع لوله های جدارچاه و مزایا و معایب آنها، پس از انجام مراحل مختلف آزمایش با استفاده از مواد نانو و آلیاژهای پلیمری و همکاری مراکز علمی و پژوهشی دانشگاهی و اساتید دانشگاه و مهندسان با تجربه به دو صورت مشبک و غیرمشبک دولایه (لایه داخلی سفید و لایه خارجی آبی) از سایز6 اینچ تا 16 اینچ در دو رده فشار حلقوی 16 و 31.5 کیلوتن بر متر مربع تولید و به بازار عرضه نماید

شرکت جهد لوله خراسان ، تولید کننده انواع لوله های پلـی اتیلـن تک لایه و چند لایه واقع در استان خراســــــان رضوی می باشد.

شرکت جهد لوله خراسان از سـال 1377 تامین کننده لوله های مـورد نیاز شرکت های آب و فاضــلاب در استـــان های خراسان رضـوی، شمالی، جنوبی و دیگر استان های کشور است و تولیدات مازاد بر نیاز داخلی را به کشورهای همسایه و آسیای میانه صادر می نماید.

پروژه های داخلی
0 +
متخصص
0 +
پروژه های بین المللی
0 +

چرا ما ؟

شرکت تولیدی جهد لوله خراسان تنها شرکت تولید کننده لوله های دولایه داخل سفید در شرق کشور می باشد. خطوط تولید این شرکت دارای مدرنترین ماشین آلات از شـــرکت های معتبر کراسمافی آلمان و کره جنوبی می باشد. از جمله مواردی که میتوان به آن اشاره کرد رضایتمندی مشتریان ما در داخل کشور و کشور های آسیایه میانه می باشد.

سخن مدیر عامل

مشتریان ما